• +90 5325640126
  • info@bacamer.com

Hakkımızda

Temelleri 2006 yılında, Kocaeli'de atılan şirketimiz, insaat sektörü alanında faaliyet göstermektedir. Bacamer, kurulduğu ilk andan itibaren pazarın etkin oyuncuları arasında yer almayı hedeflemiştir. Bu amaçla; 2010 yılında, 1.135 metrekarelik alan içerisinde, katı, sıvı ve doğalgaz baca sistemleri imalatı yapmak üzere fabrika kurulumunu tamamlamıştır.

Sürekli Değer Yaratarak Büyümek

Başarıyı hedefleyen Bacamer, kaliteli üretim ve aldığı hizmetten memnun, uzun soluklu müşteri birlikteliği için çalışmaktadır. TSE, CE, ISO 9001:2012 belgeleri ile ürün kalitesini taçlandırmayı başaran firmamız, profesyonel kadrosu, teknolojiye uygun makine parkuru ile pazarın önemli bir sorunu olan merdiven altı üretimlerin karşısında güçlü bir yapı oluşturarak hizmet vermektedir.

Değişime Açık, Pazar Odaklı Ortaklık

Daha güçlü bir yapı için 2015 yılında Avrupa Sektör Lideri, Eka Edelstahlkamine ile ortaklık çalışması gerçekleştiren Bacamer, fiyat ve kalite farklılığı, özgün, yaratıcı ve dinamik yapısı müşteri odaklı anlayışı ile Türkiye ve dünya pazarında marka değeri oluşturarak hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Bu süreci sizlerle birlikte yaşamak istiyoruz.